Uudised

Madis Karu võitis veteranide EM-l pronksmedali

Sel nädalalõpul toimus Zagrebis veteranide EM judos, kus tatamil käis koguni 790 judokat 32 riigist. Eesti mees Madis Karu võitis oma klassis pronksmedali.

Madis Karu tee pronksini algas kindla võiduga poolaka Witold Fijalkowski üle. Poolfinaalis saavutas eestlase üle võidu hilisem hõbemedalist Jevgeni Lebedev. Pronksikohtumises Karu venelasele Aleksei Andrialovitšile võimalusi ei jätnud ning võitis selge ülekaaluga pronksmedali. Karule on see kolmas veteranide EM-i medal.

Võistlusklassis M3 -100kg maadlev Margus Kõnd alistas esimeses ringis ungarlase Gabor Szabo. Järgmistes kohtumistes slovaki ja ungarlase üle aga sel korral jõud ei käinud ning EM-i lõpptulemuseks oli 9. koht.

9. koha saavutas ka Ott Otsman klassis M4 -73kg, kui ta alistas esmalt prantslase Lionel Colas’, kuid tunnistas hiljem itaallase ja sakslase paremust.

Valvo Piilberg kaotas klassis M3 -73kg napilt esimese kohtumise Bigot Christophe vastu.