Uudised

Kaksikduubel ei olnud kaugel!

Madis Karul jäi selle aasta veteranide EMi pronksise autasu kõrvale veteranide MMi medal napilt võtmata. M2 vanuseklassis -100kg osalenud Karu alustas tänast võistluspäeva hästi, alistades esimeses ringis kindlalt prantslasest judoka Pons Cedricu. Teises ringis pidi meie vägilase paremust tunnistama sakslane Okur Jan.

Poolfinaal oli vägagi tasavägine, kuid lõppes kahjuks kanadalase Vitaly Polyansky yuko väärilise võiduga. Siiski oli meie mehel võimalus medal veel välja võidelda. Kolmanda koha matšis juhtiski Madis prantslasest judokat Yannick Lavialet yukoga, aga 27 sekundit enne lõppu kukkus Karu ipponi väärilisele heitele. Tulemuseks 5. koht ja rohkelt motivatsiooni järgmiste aastate tiitlivõistlusteks.

M3 vanuseklassis võistlenud Artur Tkatsuk (-81kg) võitis esimeses kohtumises Tavechio Washingtoni (BRA) ipponiga. Teises ringis tuli tunnistada Tšehhi judoka Tomas Vojtechi nappi paremust.

M4 vanuseklassis võistelnud Ott Otsman (-73kg) kaotas enda esimese ringi kohtumise itaallasele Gabriele Veronale.

Laupäeval ja pühapäeval võistles meie täiskasvanute koondis Zagrebi Grand Prixil. Parimat tulemust näitasid Klen-Kristofer Kaljulaid ja Kristjan Tõniste, kes mõlemad alistasid esimese ringi vastased.
Kaljulaid sai jagu türklasest Batuhan Efemgilist ja Tõniste Okeaania meistrist Anthony Kourosest (AUS). Teises ringis lõpetasid meie meeste võistluspäeva vastavalt Safguliyev (AZE) ja Esposito (ITA).
Oscar Pertelson ja Grigori Minaškin jäid sel korral võiduta.

Soovime meestele jaksu järgnevateks turniirideks.