Võistlused

C-klassi ja Veteranide Eesti MV

24 - 24 oktoober 2020 Sõle Spordikeskus Sõle 40a, Tallinn

Registreerimine:

https://shiai.eu/competitions/detail/c-klassi-ja-veteranide-eesti-meistrivoistlused-2020-23

Austatud judopere!
Anname teada, et Eesti C-klassi ja veteranide meistrivõistlused toimuvad 24.oktoobril Tallinnas, Sõle Spordikeskuses.
Kuna saali mahutavus on üsna suur, siis praegustel andmetel pealtvaatajatele sisenemisel piiranguid ei ole. Kindlasti kohapeal on alad, kus pealtvaatajad tohivad viibida ja kus ei tohi. Korraldusmeeskonnal, treeneritel ja pealtvaatajatel on kohustuslik terve turniiri ajal kanda näomaske.
Võistlused toimuvad kolmel tatamil.
Võistlusala turniiril on piiratud piirdeaiaga ja sinna siseneda saab ainult läbides kimono kontrolli. Sellel aastal kontrollitakse enne matile minekut sportlase kimono, et kohtunikud ei peaks sellega tegelema ja võistlus kulgeks viivitusteta.
Lisaks tuletame meelde, et võistlustel on kaalumine judopassi alusel. Kui judopass on olemas, aga ei ole kaasas, siis osalustasu 2x ja kui judopass üldse puudub sportlasel, siis osalustasu 3x (vastavalt EJL EMV Üldjuhendile).
Võistluste peakohtunik on Edward Murel. Praegustel andmetel on matil kohtunikud: Andre Seppa, Evert Rööpson, Pärt Laas, Tanner Saar, Mark Potapov, Rostislav Popov, Aleksandr Tšerednitšenko, Aslan Magomedkerimov ja Patrik Roostfeldt.

Võistlustele registreerimine käib läbi shiai.eu lehekülje ja viimane aeg registreerimiseks on 21.oktoobril kell 23:59. Registreerimisi saab veel muuta kirjalikult kuni 23.oktoober kell 19:00 saates info: elis@judo.ee või tevol@barra.ee (vastavalt EJL EMV Üldjuhendile).