Uudised

Rothberg Cup

28. septembril 2019 toimus kolmandat aastat järjest rahvusvaheline judoturniir Rothberg CUP. Rothberg CUP on saanud oma inspiratsiooni Eesti judos väga tuntud perekonnast Rothberg, kus kõik 4 venda ja 1 õde on seotud tugevalt judoga ja aidanud Eesti judot paremuse poole viia.

Võisteldi kolmes vanuseklassis ja kokku käis matil üle 300 noore sportlase. Võistlustel osales 28 erinevat klubi Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Venemaalt.

Välja anti ka kolm eripreemiat parima heite sooritajatele kolmes erinevas vanuseklassis. U10 vanuseklassis sai karika endale Spordiklubi Kibuvits sportlane Andrei Nestjurin. U12 vanuseklassis sai parima heite auhinna Audentese Spordiklubi sportlane Rasmus Saar ja U14 vanuseklassis läks parima heite auhind Soome tüdrukule Riina Myllyläle, kes sooritas ilusa puusaheite päeva viimases matšis ja pani sellega võistlusele ilusa punkti saavutades poiste arvestuses III koha.

Päeva lõpus anti karikad ka klubide arvestuses parimatele. Sellel aastal saavutas III koha klubide arvestuses Tartu DO, II koha sai Audentese Spordiklubi ja kõige rohkem medaleid 2019. aastal Rothberg CUPil said Spordiklubi Barra sportlased ja tasuks klubile I koha karikas.

Võistluste suurtoetaja oli Sportland, kes pani lastele auhinnaks väärtuslikud NIKE tooted. Selleks, et peale rasket võistlust saaksid lapsed kurku kasta, pani auhindadeks OSHEE välja maitsvad joogid. Kleeps24 tegi valmis võistluste jaoks vajalikud bännerid, fotoseina ja igale osalejale Rothberg CUPi kleepsu.

Lisaks aitasid võistlusi korraldada nii rahaliselt kui ka abikäega: Kleeps24 & Aleksei Šamonin, Hinnavaatlus OÜ & Tanel Raud, MTÜ Tabasalu Ujumisklubi & Janne Tomberg, Ratestuudio & Teet Raik (kaameramees), Raul Ainla, Ivar Arumäe, Fred Anslan, Andres Rätsepp, Rain Uusküla, Jaago-Päärn Talpas, Madis Müller, Janar Nikolajev, Mati Raidma, Risto Kõiv, Perekond Domberg, Rando Trisberg, Riin Pärnamets, Reimo Roze, Joel Rothberg, Kaisi Rothberg, Hellika Luik, Margus Valdre, Jaanus Puuraid, Janar Vabarna, Spordiklubi Barra ja Audentese Spordiklubi lapsed ja vanemad.

Kindlasti ei saa mainimata jätta võistluste väga head kohtunikebrigaadi, tänu kelle professionaalsele tööle lahkusid 2019. aasta Rothberg CUPilt kõik ainult positiivse meeleoluga.

Suured tänud kõigile eelmainitud inimestele ja ettevõtetele! Koos korraldasime ühe suurepärase turniiri!

Kohutmiseni juba järgmisel aastal!

Rothberg CUP 2019 video: https://youtu.be/FFGz9Ic4BA4

Pildid võistlustest: https://ra-testuudio.pixieset.com/rothbergcup/?fbclid=IwAR187EPMpM3cyqiV3ZE7HY36TdCjHuMWDyBuvJOC6Co1xZ5g_ZMy1b3Zs2I

Pildid võistlustest: https://www.dropbox.com/sh/2v45779yowg8osc/AADiWaKq3P88meKmzrMQ8nkSa?dl=0&fbclid=IwAR3-QXDhiFFG-52XoC-tffI3xWKE_NZa9tERUdTksbisiqv8Uu9n3gDFOn0

Võistluste tulemused: http://judo.ee/competition-results/2019/

Juba on kinnitatud 2020. aasta Rothberg CUPi kuupäev ja selleks on 31.oktoober 2020. Kuupäev hilisem, et kõigil oleks võimalus pikemalt valmistuda selleks suurepäraseks turniiriks.