Klubid

NB! Klubide aadress kaardil on reeglina registrijärgne asukoht, mitte reaalne treeningute läbiviimise koht.
Afina

Kontaktisik: Sergei Sergejev
Telefon: +372 55 676 906
E-mail: judoafina@hot.ee
Koduleht: http://www.afina.ee

Trennid toimuvad aadressil: Järveküla tee 44, Kohtla-Järve Spordikeskuses

Aitado

Kontaktisik: Glen Viks
Telefon: +372 511 88 95
E-mail: glenviks@hotmail.com
Koduleht: http://www.aitado.ee

Altia

Kontaktisik: Marek Pihlak
Telefon: +372 52 95 564
E-mail: skaltia@skaltia.ee
Koduleht: http://www.skaltia.ee

Artest

Kontaktisik: Kati Esna
Telefon: +372 50 14 111
E-mail: info@artest.ee
Koduleht: http://www.artest.ee

Audentese SK

Kontaktisik: Peeter Tishler
Telefon: 6996 572
E-mail: noortesport@audentes.ee
Koduleht: http://www.audentes.ee/spordiklubi

Audru Judoklubi Aitado

Kontaktisik: Glen Viks
Telefon: +372 511 88 95
E-mail: glenviks@hotmail.com
Koduleht: http://www.aitado.ee

Barra

Kontaktisik: Steven Rothberg
Telefon: +372 53 679 815
E-mail: info@barra.ee
Koduleht: http://www.barra.ee

Budolinn

Kontaktisik: Dmitri Budõlin
Telefon: +372 56 493 336
E-mail: dmitri@budolinn.ee
Koduleht: http://www.budolinn.ee

Buffen-do

Kontaktisik: Ivan Novitski
Telefon: +372 51 79 126
E-mail: ivan.novitski@mail.ee
Koduleht: http://www.buffen-do.com

Bushinkan

Kontaktisik: Igor Gribovski
Telefon: +372 51 944 206
E-mail: gribovskiigor@mail.ee
Koduleht: http://www.bushinkan.ee

Dodze

Kontaktisik: Roland Maisuradze
Telefon: +372 56 299 477
E-mail: roland.maisuradze@gmail.com
Koduleht: http://www.dodze.ee

Harku Judo

Kontaktisik: Glen Viks
Telefon: +372 511 88 95
E-mail: glenviks@hotmail.com
Koduleht: http://www.aitado.ee

Judoklubi Do

Kontaktisik: Andres Põhjala
Telefon: +372 7 421 504
E-mail: do@do.ee
Koduleht: http://www.do.ee

Kibuvits

Kontaktisik: Maksim Šotin
Telefon: +372 56 473 622
E-mail: maxvormsi@mail.ru
Koduleht:

Kuressaare KSK

Kontaktisik: Olev Väin
Telefon: +372 50 72 743
E-mail: olki62@online.ee
Koduleht: http://www.facebook.com/kuressaareksk/

Leegi

Kontaktisik: Jaak Tungel:
Telefon:
E-mail: jaak.tungel@mail.ee
Koduleht:

Loksa RSK

Kontaktisik: Juri Grill
Telefon: +372 52 79 140
E-mail: gestol.juri@gmail.com
Koduleht: http://www.loksarsk.ee

M-Dojo

Kontaktisik: Sergei Marmeljuk
Telefon: +372 55 923 401
E-mail: s.marmeljuk@hotmail.com
Koduleht:

Mikata

Kontaktisik: Krister Parbo
Telefon: +372 56 484 950
E-mail: krister@parbo.ee
Koduleht: http://www.mikata.ee

Ookami

Kontaktisik: Rain Arukaevu
Telefon: +372 52 39 727
E-mail: info@ookami.ee
Koduleht: http://www.ookami.ee

Spordiklubi Ookami viib läbi treeninguid:
Tallinnas, Keilas, Viimsis ja Tabasalus.

Põhjakotkas

Kontaktisik: Urmas Saaliste
Telefon: 6025110; +372 51 01 511
E-mail: info@pohjakotkas.ee
Koduleht: http://www.pohjakotkas.eu

Rapla Judoklubi

Kontaktisik: Madis Suurmäe
Telefon: +372 58 12 01 08
E-mail: raplajudo@gmail.com
Koduleht:

Sakura

Kontaktisik: Riho Rannikmaa
Telefon: +372 53 915 160
E-mail: riho.rannikmaa@eestisumo.ee
Koduleht:

Samurai

Kontaktisik: Asko Looga
Telefon: +372 53 739 191
E-mail: asko@samurai.ee
Koduleht: http://www.samurai.ee

SK Dvigatel

Kontaktisik: Dmitri Samoštšuk
Telefon: +3725040933
E-mail: estsambo@gmail.com
Koduleht: http://www.skdvigatel.ee

SK Naiss

Kontaktisik: ​Andrei Batejev​
Telefon: + ​372 53 010 101
E-mail:​ naiss96@​gmail.com​
Koduleht: http://naiss96.blogspot.com

Spordiklubi Mikado

Kontaktisik: Jevgeni Tširkin
Telefon: +372 59 055 371
E-mail: evgeni.letter@mail.ee
Koduleht:

Spordiklubi Nord

Kontaktisik: Tarmo Oras
Telefon: +372 56 212 484
E-mail: info@sknord.ee
Koduleht: http://www.sknord.ee

Taifu

Kontaktisik: Viljar Kannel
Telefon: +372 51 05 423
E-mail: sktaifu@gmail.com
Koduleht:

Tanuki

Kontaktisik: Aleksei Budõlin
Telefon: +372 56 450 531
E-mail: tanuki@tanuki.ee
Koduleht: https://www.facebook.com/tanuki.ee/?fref=ts

Toni Judokool

Kontaktisik: Toni Eylandt
Telefon: +372 51 07 857
E-mail: info@judokool.ee
Koduleht: http://www.judokool.ee

Treeningsaalide asukohad:
1. Kristiine Spordimaja Dojo (Sõpruse pst.161 /Kännu 89), Tallinn (Siili Pubi ja Tervishoiu Kõrgkooli vahel)
2. Põhja Spordihoone Dojo (Kopli 98 /Uus-Maleva 8) (Sissesõit Uus-Maleva tänava poolt)
3. Pirita Majandusgümnaasiumi Spordihoone Dojo (Metsavahi tee 19)
4. Kadaka Dojo (Kadaka tee 7)
5. Kiisa lasteaed (Kiisa tn)

Viru Judo

Kontaktisik: Raul Pakler
Telefon: +372 56 690 862
E-mail: raul@virujudo.ee
Koduleht: http://www.virujudo.ee

Võru Judoklubi Rei

Kontaktisik: Enno Raag
Telefon: +372 7 823 725
E-mail: ennoraag@gmail.com
Koduleht: http://www.rei.ee

Yawara

Kontaktisik: Andrei Hmelnitski
Telefon: +372 52 00 296
E-mail: andrei@yawara.eu
Koduleht:

Zen

Kontaktisik: Einar Suur
Telefon: +372 55 609 090
E-mail: einar.suur@mail.ee
Koduleht: http://www.skzen.ee